REKRUTACJA ZIMOWA WYSTARTOWAŁA ZAPRASZAMY!

18.11.2019

Trwa zimowa rekrutacja do Szkół Żak. Aby zapisać się do Szkoły wystarczy wysłać formularz kontaktowy lub odwiedzić sekretariat Szkoły Żak w Inowrocławiu przy ul. Laubitza 4. Tel.:663-771-916

Zapraszamy do Sekretariatu, na miejscu udzielimy Państwu wszelkich informacji i pomożemy dobrać właściwy kierunek. Wybierz wśród szerokiej gamy bezpłatnych kierunków szkół policealnych, jednorocznych kierunków płatnych lub licznych kursów. Każdy znajdzie ofertę i zakres kształcenia odpowiedni dla swoich potrzeb i zainteresowań. Nauka na wybranym kierunku zapewni Ci podniesienie kwalifikacji zawodowych oraz zdobycie praktycznych umiejętności.

U nas nie zaskoczą Cię żadne ukryte koszty. Kierunki bezpłatne są za darmo! Bez ukrytych opłat za egzaminy, powtarzanie semestru czy legitymację.

Rezerwacja miejsca on-linehttps://zak.edu.pl/zapisz-sie-online daję gwarancję przyjęcia na wybrany kierunek w szkole Żak.

Nie czekaj, zacznij naukę zimą! Zajęcia rozpoczynają się już w lutym.