Uwielbiasz promocje? SKORZYSTAJ z 25% rabatu w Szkole Żak!!

17.4.2019

ZAPOZNAJ SIĘ Z WYJĄTKOWYMI PROMOCJAMI w Szkole Żak!

– 25% PROMOCJI !!

--------------------------------------------------------------------------------------------

Prowadzimy nabór do Jednorocznej Szkoły Płatnej!

Nauka w systemie zaocznym – tylko soboty i niedziele – wystarczy dowód osobisty.

Dowiedz się, jak skorzystać ze zniżki - zarezerwuj miejsce na wybranym kierunku: www.zak.edu.pl/formularz

Specjalistyczna wiedza i wykształcenie to, oprócz doświadczenia, kluczowe wymogi na dzisiejszym rynku pracy. Nieustanne zdobywanie nowych informacji z zakresu danej dziedziny, a także nabywanie praktycznych umiejętności jest niezbędne, by móc starać się o awans lub lepiej płatne stanowisko. Dlatego dziś, ukończenie jednego kierunku kształcenia w wielu przypadkach nie wystarcza, by móc piąć się po szczeblach kariery zawodowej. Decydując się na podjęcie nauki na drugim kierunku w naszych szkołach, nie tylko zyskasz wiedzę, ale także korzyść finansową w postaci rabatu. Chcesz poznać szczegóły? Zachęcamy do przeczytania artykułu.

Nauka na dwóch kierunkach – dlaczego warto!

Nauka dwóch kierunków jednocześnie, to nie tylko możliwość zdobycia solidnej dawki wiedzy, ale także świetny sposób na sprawdzenie swoich zdolności organizacyjnych, elastyczności i zaradności. Wymaga to konieczności skorelowania ze sobą dwóch planów zajęć, a także determinacji i samozaparcia!

Zapraszamy!

Szkoła Żak Inowrocław, Laubitza 4,  Tel. 663 771 916