O szkole Żak w Inowrocławiu

Chcesz zostać florystą, pracować w branży beauty lub zająć się aranżacją ogrodów? Te i wiele innych kierunków czeka na Ciebie w szkole policealnej Żak w Inowrocławiu. Możesz kształcić się w następujących specjalnościach: florysta, technik administracji, technik bezpieczeństwa i higieny pracy, technik ochrony fizycznej osób i mienia, technik turystyki wiejskiej, technik usług kosmetycznych, technik informatyk i technik rachunkowości.

Natomiast w ramach kształcenia jednorocznego słuchacz ma możliwość rozwinąć swoje umiejętności na kierunkach takich jak: wizażystka/stylistka, konsultant ds. dietetyki, rejestratorka medyczna, trener personalny z elementami fitness, dekorator wnętrz, grafika komputerowa, instruktor ds. terapii uzależnień, agent celny, manikiurzystka, podologia, transport i logistyka, rachunkowość i finanse czy aranżacja ogrodów.

Zapisy na kierunki nie wymagają świadectwa maturalnego ani też uiszczania opłaty wpisowej. Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych, dzięki czemu stres związany z rozpoczęciem nauki jest ograniczany do minimum. Zaufało nam tysiące osób w różnym wieku – nie tylko młodzież, ale też osoby dojrzałe.

Nasze starania w zakresie działań edukacyjnych docenili również eksperci z branży. Zdobyliśmy tytuł Lidera Nowych Technologii, wyróżnienie za Najwyższą Jakość Quality International oraz Medal Europejski za sieć szkół policealnych. Szkoła dla dorosłych Żak Inowrocław funkcjonuje od 2014 roku. Mieści się w budynku przy ulicy Biskupa Antoniego Laubitza 4. Godziny pracy sekretariatu w dni powszednie: 9.00 – 17.00. W soboty: 8.00 – 16.00.

Twoja przyszłość zaczyna się dzisiaj!

Już dzisiaj możesz zacząć podążać za swoją pasją, uczyć się dokładnie tego, czego będzie od Ciebie oczekiwał Twój przyszły szef lub samemu stać się swoim szefem i kształtować swoją finansową przyszłość.

Tę drogę wybrało już ponad pół miliona słuchaczy szkół Żak. Dołącz do nich!

Rejestracja on-line zajmie Ci kilkanaście sekund, a korzyści z niej będziesz czerpać do końca życia.