Szkoły medyczne w Inowrocławiu

Czym są szkoły medyczne?

Szkoły medyczne wyróżniają się specjalistyczną ofertą, pozwalającą na zdobycie kwalifikacji potrzebnych w zawodach związanych z opieką, rehabilitacją i polepszaniem jakości życia osób chorych oraz pragnących prowadzić aktywny tryb życia.

Jest to forma nauki dedykowana dla osób dorosłych, która w swej ofercie dostarcza wyboru kierunków z zakresu dziedzin medycznych. Jeśli szukasz zawodu z przyszłością i chcesz być pracownikiem poszukiwanym na europejskich rynkach pracy, Szkoły medyczne Żak są dla Ciebie. Nasi słuchacze, pod okiem wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej, poznają tajniki anatomii, dietetyki, współpracy z lekarzami, tak aby móc wykonywać, np. zawód opiekuna medycznego lub technika masażysty.

Gdzie znajdę pracę po szkole medycznej?

Po ukończeniu szkoły medycznej Żak w zależności od kierunku znajdziesz zatrudnienie, np.: w szpitalu, gabinecie fizjoterapeutycznym, ośrodku SPA, gabinecie odnowy biologicznej, hotelach  i prywatnych gabinetach czy też jako prywatny opiekun medyczny.

Kto może zostać słuchaczem?

Naukę w szkole medycznej Żak mogą rozpocząć wszyscy, którzy ukończyli szkołę średnią (liceum lub technikum) – z maturą lub bez niej.

Do szkoły medycznej możesz zapisać się po 3 latach nauki w liceum ogólnokształcącym, 4 latach technikum lub po ukończeniu liceum dla dorosłych. Aby uczyć się w szkołach Żak, nie musisz mieć zdanej matury, a ponieważ zajęcia startują we wrześniu i w lutym, nie musisz czekać cały rok!

Jak się zapisać?

Proces rekrutacji do szkoły medycznej Żak jest bardzo prosty. Już dziś zapisz się online na wybranym kierunku – wybierz miasto, w którym chcesz się uczyć i podpisz umowę bez wychodzenia z domu – https://zak.edu.pl/zapisz-sie-online

Do rozpoczęcia nauki wystarczy świadectwo ukończenia szkoły średniej lub świadectwo dojrzałości, 2 zdjęcia legitymacyjne, dowód osobisty i zaświadczenie lekarskie o braku przeciwskazań do podjęcia nauki. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj .


801 100 777

pon – pt: 9.00 - 17.00

Partnerzy:

PIFS Vipera ProGrupa SketchUp Dietico MedFile
Zapisz
się online

Serwis wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji o używanych przez nas plikach cookies można znaleźć w Polityce prywatności.